O NAS

Jesteśmy firmą rodzinną, od pokoleń zajmującą się krawiectwem. Mamy ogromne doświadczenie w produkcji artykułów dziecięcych. Nasze produkty zawsze cieszyły się sławą: krój, dobór tkanin, wzornictwo. 

Stawiamy na jakość. Od niedawna mamy jeszcze większą motywację do tworzenia produktów dla dzieci tak, aby były one jak najlepsze. Kolorowe, przyjemne w dotyku, jednocześnie niebanalne. Narodziny najukochańszej wnuczki i córki zarazem dały nam sens do dalszej pracy. To właśnie z miłości do niej tworzymy nasze produkty! Każdy kocyk, kołderka czy poduszka jest szyta jak dla naszego własnego dziecka. Zapewniają one wygodę w czasie snu, drzemki, spaceru lub zabawy.

W trosce o bezpieczeństwo naszych najmłodszych korzystamy z wysokogatunkowych materiałów, które posiadają certyfikat Oeko Tex 100 standard. Wszystko jest u nas przemyślane a rozwiązania praktyczne, o czym możecie przeczytać w opisach produktów.

W naszym sklepie znajdziecie kilka wskazówek, czym się kierować przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Zależy nam na szczęściu nie tylko naszego dziecka ale i Waszych dzieci. Jako babcia i mama wiemy jak ważne jest z czym maluszki maja styczność na co dzień.

Pragniemy, aby każdy z Was miał to, co najlepsze dla swoich pociech. Gwarantujemy bardzo dobrą jakość i to nie jest tylko slogan reklamowy a deklaracja prosto z serca!